Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Hustířanka

 

Výběrové řízení na metodika Mikroregionu Hustířanka

Schránka 01.jpg     Schránka 02.jpg

Mikroregion Hustířanka (svazek obcí)

Hledá tvůrčí a samostatnou osobu na pozici „Metodik rozvoje regionu“

Zajímá Vás práce v oblasti regionálního rozvoje?

Láká Vás práce pro samosprávné územní celky a jejich představitele spojená s tvorbou strategických rozvojových dokumentů a zajištěním vzdělávání zaměstnanců obcí souvisejících s výkonem samosprávných činnosti?

Záleží Vám na regionu tvořeném vesnickými oblastmi Podkrkonoší v blízkosti Jaroměřska, Trutnovska a Královédvorska, máte vztah k jejich tradicím, kultuře, obyvatelům, životnímu prostředí? Chcete se podílet na rozvoji regionu, který je Vám blízký?

Jste komunikativní, pracovití, samostatní, máte tvůrčí nápady? Jste pečliví a je na Vás spolehnutí?

Pokud je Vaše odpověď na tyto otázky ANO, pak hledáme právě VÁS!

Co požadujeme?

 • vzdělání v oblasti regionálního rozvoje, ekonomie, veřejné správy či práva
 • aktivní samostatný přístup s odpovědností za odvedenou práci
 • časová flexibilita
 • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
 • schopnost týmové práce
 • řidičský průkaz skupiny B
 • znalost práce na PC (MS Office, Internet)

 Výhodou

 • předchozí zkušenost s regionálním rozvojem a koordinací vzdělávacích aktivit
 • znalost regionu Mikroregionu Hustířanka

 Co nabízíme?

 • možnost samostatné práce na zajímavých projektech
 • různorodou práci podněcující osobní rozvoj
 • příležitost podílet se na rozvoji regionu, realizovat vlastní nápady
 • příjemné pracovní prostředí a práci v malém kolektivu
 • pružnou pracovní dobu
 • odpovídající platové ohodnocení

Předpokládaný nástup: nejlépe 1. května 2018, popř. dle domluvy

V případě zájmu zašlete do 31. března 2018 svůj profesní životopis, motivační dopis, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, popř. doklad o jeho vyžádání a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání na adresu kanceláře Mikroregionu Hustířanka:

 Mikroregion Hustířanka

Dubenec 210

544 55 Dubenec

 Uzavřenou obálku označte heslem: „Výběrové řízení – Metodik rozvoje regionu Mikroregion Hustířanka“.

 V případě splnění výše uvedených požadavků budete pozváni k pohovoru.

 Kompletní informace o výběrovém řízení naleznete v dokumentu „Oznámení o vyhlášení výběrového řízení“, který naleznete na webových stránkách Mikroregionu Hustířanka. V případě jakýchkoli dalších dotazů se neváhejte obrátit na předsedu Jaroslava Huňata (starosta@dubenec.cz), starostku obce Vilantice Dagmar Jarošovou (ouvilantice@vilantice.cz ), starostku obce Habřina Mgr. Hanu Vránovou (hana.vranova@gmail.com) nebo koordinátorku Ing. Yvonu Eliášovou (yvona@eliasova.cz).

 

 

Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Hustířanka byl založen v roce 2001. Iniciátorem jeho vzniku byla obec Habřina, v současnosti je sídlo svazku v obci Velichovky. Název mikroregionu je odvozen od potoku Hustířanka, který protéká několika obcemi na tomto území.

 

 

Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Hustířanka byl založen v roce 2001. Iniciátorem jeho vzniku byla obec Habřina, v současnosti je sídlo svazku v obci Velichovky. Název mikroregionu je odvozen od potoku Hustířanka, který protéká několika obcemi na tomto území.

Při založení svazku stálo 8 obcí. Většina z nich nebyla do té doby členem žádného sdružení obcí. Obec Zaloňov byla již při zrodu svazku členem dobrovolného svazku obcí Jaroměřsko. Z nově přistoupených obcí byly v DSO Jaroměřsko Hořenice, Litíč. Další nově přistoupené obce Kuks a Velký Vřešťov již před vstupem do Hustířanky byly členem Sdružení obcí Podzvičínsko.

První rozšíření svazku nastalo 19. května 2003, kdy přistoupily obce Hřibojedy, Litíč a Velký Vřešťov. O dva měsíce později následovalo přistoupení dalších dvou obcí, a sice obce Lanžov a Libotov 26. května 2003. K poslednímu rozšíření svazku došlo 26. února 2004, kdy přistoupily obce Heřmanice, Hořenice a Kuks.

Svazek obcí Mikroregion Hustířanka má v současné době 15 členských obcí.

Vyhledat v textu

23. 6. Zdeňka

Zítra: Jan

logo_colour_pantone.jpgProjekty Mikroregion Hustířanka 2017,  Sběr kuchyňských rostlinných olejů a tuků z domácností v obcích Mikroregionu Hustířanka, Mikroregion Hustířanka 2016 a Dopravní značení v obcích Mikroregionu Hustířanka byly podpořeny z rozpočtu Královéhradeckého kraje.

Návštěvnost stránek

103820